5 Adımda Sosyal Medya Organik Takipçi Kasmak

Merhabalar. Bu yazıda sizlere nasıl hesaplarınızın kapatılmadan, hiç bir erişim engeli almadan takipçi ve görüntülenme kazanabileceğinizi anlatacağım. Genelde youtube, facebook, instagram ile ilgili “takipçi nasıl kasılır?” ve bunu nasıl “organik takipçi” haline getirebiliriz gibi sorularla karşılaşıyorum. Tüm tecrübem ve yaptığım işlemleri size sırasıyla anlatarak nasıl çok hızlı bir şekilde yükselebilirsiniz onu anlatacağım.

Anlatacağım yöntemlerde hem etkileşim, hem görüntülenme, hem de takipçi kazanacaksınız. Önemli olan bu takipçileri potansiyel müşteriye dönüştürmek ve ürün almasını sağlamak. Eğer tek amacınız popüler olmaksa bu zaten çok daha basit. Size vereceğim site linklerden üye olmanızdan itibaren verilen görevleri yapmaya başlarsanız kredi puanı kazanmaya başlayacaksınız. Bu kredi puanları üyelerin kendi arasında beğeni, takipçi, görüntülenme gibi etkileşimlerin takasında kullanılır. Mesela sizin 5 kredi puanınız vardır ve birinin sizi takip etmesini isteyip ona 2 kredi puanı verebilirsiniz.

Sosyal medyada popülerlik arttıkça gelen gelir de artmasıyla birlikte ünlü olmaya çalışmak daha da yaygın hale geldi. Elbette takipçi kazandıktan sonra bu takipçilerin etkileşimleri de çok önemli. Bu yüzden bu yazımda yaptıklarımı ve anlatacaklarımı yapmanız sizin için çok yararlı olacaktır. Eğer bir satış & mağaza hesabınız varsa takipçi sayısının yüksek görünmesi size olan güvenin arttırdığına inanıyorum.

SosyaLX, Youtube Abone Kasma, Youtube Abone Hilesi, Youtube Izlenme Kasma Hilesi

Organik takipçi kazanmak

Açılışımızı sistemi bol ödüllü olan, ödeme oranları yüksek olan ve ister kredi puanı toplayıp takipçi kazananın eğer isterseniz de bunu paraya dönüştürün. Benim tercihim bu tür mecraları kullanmaya başlarken takipçi kazanmaya çalışmak ve bunu izlemek oldu. Youtube hesabımı sosyalx.com ve takipkazan.com sitesinde yayınladıktan sonra tüm kredi tutarındaki gelmesi gereken takipçi sayısı geldi. Bazı insanlar farklı sebeplerden dolayı youtube’daki hesabını kapattığı için takipçi sayımda elbette düşme oldu fakat bunun siteyle alakası yoktu. Zaten 200 takipçi kazandıysam sadece 5 veya 7’si gidiyor. Organik takipçi kazanmak çok zor ve meşakkatli bir iştir, bu yüzden uzun vade planı çizmelisiniz.

Sitenin sağladığı tek şey üyeleri belirli bir yerde toplamak ve kendi aralarında değiş-tokuş yapmalarını sağlamak. Bunu en stabil ve hızlı bir şekilde sağlayan iki tane siteye rastladım bu zamana kadar ve bu iki siteyi sizlere referanslı ve referanssız iki link olarak sunacağım. Eğer referanslı link üzerinden kayıt olursanız bana çok çok ufak fakat değerli bir emek gösteriminde bulunmuş oluyorsunuz, tercihinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Sizler için aşağıda takipçi kasma hileleri hakkında bilgilendirme sunacağım. Takipçi kazanmaya başlamadan önce organik takipçi kasma ile ilgili sorularınızı bana yorum olarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışacağım.

bilgisayar-sorunlarim
organik takipçi kasma yöntemleri

Takipçi kasma hileleri

Bu yola kesinlikle başvurmanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü takipçi kasma hileleri uygulanan bir hesap eninde sonunda %100 kapatılmakta olup hiç bir şekilde bir geri dönüşünü elde edemiyorsunuz ve kesin olarak söylemeliyim ki bu hileleri kullanmak hesabınızın engelleneceğinin ilk adımıdır. Bunun yerine yukarıda belirtmiş olduğum yöntemleri uygulayıp insanların kendi arasında takas yaptığı siteleri kullanmanız sizin için oldukça faydalı olur.

Takipçi kasma hileleri kullanmaya başlamanızdan itibaren belirli bir süre sonra hesabınızın kapatılacağından emin olun. Çünkü hile olarak adlandırılan program ve uygulamalar hesabınızı çalmaya yönelik olup hesaplarınızı kullanıp, başka insanlara takipçi satıp sizin hesabınızdan takip ettirmeye çalışırlar. Verdiğim iki sitede ise bu durum daha farklı. Hiç bir şekilde kullanıcı adı ve şifre girmeden sadece ve sadece istediğiniz etkileşimin linkini bırakıyor ve bekliyorsunuz.

Bu sitelerde kredi puanı nasıl kazanacağım?

Site üzerinde anlatılan adımları doğru bir şekilde yapıp, diğer insanların sizden istediği etkileşimleri önce onlara vermeli, verdikten sonra kazandığınız kredi puanlarını vermek istediğiniz puan kadar ayarlamak ve beklemek, hepsi bu kadar. Zaten site içerisindeki tanıtıcı videolarda neyi nasıl yapacağınız anlatılıyor fakat takıldığınız bir yer olursa sıkça sorulan sorular kısmına bakabilir ve bu makalenin altındaki yorum yazma kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

“Sosyal medya hesaplarıma zararı olur mu?” Hayır, hiç bir şekilde bu yaptığınız işlemleri benim yönlendirdiğim şekilde yaparsanız bir zarara uğramayacaksınız. Eğer bir site sahibiyseniz siteleriniz için de trafik alabilir ve bu trafikleri müşteriye dönüştürebilirsiniz. Genel olarak çoğu işletme sahibi arkadaşlarım bu siteleri kullanıyor ve takipçi kasma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Hepinize bol kazançlar dilerim. İster takipçi kazanın, isterseniz para kazanın! Bu makalemden bir önceki yazım olan “LoL Fps Sorunlarını Giderme” isimli yazıma ulaşabilirsiniz.

admin

Adım Metin, 23 yaşındayım ve 12 yaşımdan beri bilgisayar ile ilgileniyorum. Teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızı gidermeye çalışıyorum. Güncel oyunların teknik sorunlarının çözümlerini de sizlere sunmaya çalışıyorum. Tanıtım yazısı, reklam ve işbirlikleri için iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar sorunları konusunda profesyonelleştim ve ücretsiz olarak sizlere içerik sunuyorum.

1 YORUM

  1. İnstagram Takipçi Hilesi ve İpuçları – Bilgisayar Sorunları – Bilgisayar Sorunları

    […] instagramdan gelir elde etmek için inanılmaz güzellikte olacaktır. Bu yüzden eğer isterseniz “organik takipçi kasmak” ile ilgili yazıma da göz gezdirebilirsiniz. Mutlaka işinize yarayacağına […]