instagram takipçi hilesi ve ipuçları

Merhabalar. Git gide artan sosyal medya gereksinimleri takipçi hilesi araştırmalarını da fazlalaştırdı. Bu yüzden bu işe girecekseniz eğer öncelikle onaylanmış instagram hesabı edinmeniz. Bu ne demek oluyor? instagram takipçi hilesi yazımızda hepsini öğrenecek ve tecrübe edineceksiniz.

Posta adresi onaylı, telefon numarası onaylı bir hesap edinmeniz gerekiyor, bunu yaptıktan sonra tüm biyografiyi doldurup bu sayfaya ait bir de facebook hesabı açmanız gerekmekte. Neden gerektiğini de anlatacağım.

Son yapılan instagram güncellemelerin de değişikliğe gidildi ve çoğu algoritma değiştirilerek yeni kriterler oluşturulmaya başlandı. Mesela bir instagram hesabı spama düşmemesi düşmemesi için günde 150 ‘den fazla işlem yapmaması gerek.

Mesela bir hileye sahipsiniz ve bu hile günde 100 kişiden fazlasını takip etmeye başlayınca şifre sayfasına yönlendirir ve şifrenizi girmenizi ister. Bu süreç devamlılık halinde kendini tekrar ettirir ve en sonunda hesap kapanır.

Bu yüzden en başta yapmanız gereken aylık hacimde 6000’den fazla takibi geçmemek. Uzun vadeli ve sıkıntısız bir süreç olarak işlemesini istiyorsanız ve bir instagram bot hesap olarak takipçi kasmak istiyorsanız bu yazdıklarıma kulak asmalı ve uygulamalısınız.

bilgisayar-sorunlarim
instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi ipuçları

Başlamamız gereken noktayı anlattık, bir adet mail ve telefon onaylı instagram hesabı, bir adet bu mail hesabı ile açılmış facebook hesabı. Atlamamanız gereken nokta iki hesabın da mail ve telefon onaylı hesaplar olması gerektiğidir.

İkinci olarak kesinlikle takipçi satın almayın, çünkü takipçi alınan siteler ve uygulamalar bir hesapta binlerce kişiyi takip eder ve eninde sonunda istisnasız sizi takip eden ve takipçi satın aldığınız tüm hesaplar kapanır. Tecrübeyle sabittir.

Peki bunları nereden biliyorum? Kendim de bot yazıyorum ve çoğu kez başarısız olmakla beraber hesaplarım kapatıldı. Fakat sonunda tüm algoritmayı her şeyiyle birlikte öğrenmemle birlikte bu bot üzerinden para kazanmaya bile başladım ve şuan geliştirilmekte. Ekibimizle geliştirdiğimiz bu botun ilk amacı ve misyonu takipçi kasılan hesabın kapanmaması.

instagram algoritması ve takipçi kasmak

Öncelikle sahip olduğunuz botun beğenme sayısı günlük olarak 50’i geçmemeli. Çünkü tüm işlem sayısını göz önünde bulundurduğumuzda en aktif instagram kullanıcıları bile günlük bu sayıya neredeyse erişmiyor. Yani instagram algoritmasına bunu belli etmeden insanmışız gibi hareket ettireceğiz botu.

İkinci olarak eğer instagram botunda “kaydet” eklentisi varsa günlük sayı olarak minimum 5 “kaydet” yapmalı. Tüm nimetlerinden faydalanarak bir insanmış gibi yöneteceğiz bu botu instagram algoritmasına. Sadece takipçi kasmakla yetinmeyip bu işlevleri de kullanmalıyız. Bu kriterimiz de %2,5 oranında önemlidir.

Algoritmanın bir diğer kriteri de ekrana dokunmak veya ekranda sadece tıklamayla değil, sürüklemeyle de işlem yapmak. Siz bu yazıyı okuduktan ve sayfayı kapattıktan sonra imleç hareketlerinizi ve nereye tıklama yaptığınızı görebiliyor olacağım. Mesela şuan yorum kısmına gelip her hangi bir şey yazıp silseniz onu göreceğim.

Eğer satın aldığınız veya yazdığınız bot görüntüleme işlemi yapıyorsa bu çok iyi demektir, çünkü algoritmaya kendimizi belli etmemek için bunu ayarlamak hesabın kapatılma ihtimalini %3 oranında düşürür ve bu güzel bir oran hesap güvenliği için.

instagram bot hesap ile takipçi kasmak istiyorsanız eğer bir diğer nokta da takip işlemi yapılırken hesabın hangi ülkeye kayıtlı olduğudur. Elbette sizin için ikna edici bir kriter olmayabilir fakat instagram algoritması buna da yer vermekte. Sahip olduğunuz instagram bot programında bu seçenek yer alıyorsa mutlaka kullanın, eğer yoksa pekte önemli değil. %2,5 bir oran verelim bu kriterimize de.

Bir diğer önemli olan nokta her işlem arasındaki gecikme süresi farklılığıdır. Öncelikle instagram takipçi hilesi kullanan çoğu insan buna dikkat etmek zorundadır yoksa hiç bir şekilde gelir ve fayda elde edemez. İşlemleriniz arasında şöyle bir hiyerarşi düzeni olabilir; örneğin birini takip ettikten 1,500 mil saniye sonra bir beğeni atabilir. Unutulmamalıdır ki bir insan asla 30 mili saniye sonra beğeni işlemi yapamamaktadır.

Şöyle bir fark yaratabilirsiniz; bir takipten sonra bir beğeni yerine bir gönderiyi “kaydet” yapabilir veya bir ay önceki gönderiye beğeni atabilirsiniz. Bu size göre değişkenlik göstermekle birlikte önermediğim diğer bir konu da sadece profilden takip yapıp çıkmamak.

instagramdan gelir elde etmek

Eğer instagram üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız bu yeni makale konum olur ve ne kadar kazanabileceğinizi, nereden kazanabileceğinizi hepsini içeren bir konu hazırlarım, elbette bu da arz-talep meselesiyle alakalı.

Benim tecrübeli olduğum ve gelir elde ettiğim araçlar sizin isteğinize göre farklılık gösterebilir. İletişim sayfasından benimle iletişime geçebilir ve bu isteğinizi yerine getirmek için size yardımcı olabilirim.

Organik takipçi kasmanız elbette instagramdan gelir elde etmek için inanılmaz güzellikte olacaktır. Bu yüzden eğer isterseniz “organik takipçi kasmak” ile ilgili yazıma da göz gezdirebilirsiniz. Mutlaka işinize yarayacağına eminim.

Üstteki dediklerimi yapmadan, sadece bir kaç küçük ayarla hesabı kapattırmadan instagram bot hesap devam ettirebilen varsa elinden öpmek isterim. Çünkü instagram algoritmasını tüm dillerde inceliyor ve okumaya çalışıyorum aralarında bir değişkenlik var mı diye. instagram bot hesap kullanmaya başlamadan önce bu yazıyı herkesin okuması gerekli diye düşündüm.

Bu işi profesyonel ve instagramdan gelir elde etmek amacıyla bu tür programları kullanan insanların en çok dikkat ettiği konu üstteki yazdıklarımdır.

Seo Uzmanı

admin

Adım Metin, 23 yaşındayım ve 12 yaşımdan beri bilgisayar ile ilgileniyorum. Teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızı gidermeye çalışıyorum. Güncel oyunların teknik sorunlarının çözümlerini de sizlere sunmaya çalışıyorum. Tanıtım yazısı, reklam ve işbirlikleri için iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar sorunları konusunda profesyonelleştim ve ücretsiz olarak sizlere içerik sunuyorum.

1 YORUM

  1. instagram algoritması nasıl çalışır? – BilgisayarSorunlarim – Bilgisayar Sorunları

    […] sonuna geldik. Eğer isterseniz bir önceki yazım olan “instagram takipçi kasma hilesi” ne […]