Otomatik Sorun Giderme – Hextech Onarım Aracı

Otomatik Sorun Giderme – Hextech Onarım Aracı sayfanın el altında indir butonuna tıklayınız.

Lol Fps Sorunu nedir
Eğer işlemci ya da ekran kartınızın ısıları araştırmalarınız sonucu gereğinden biraz fazla yüksekse bu demek oluyor ki soğutucu veya termal macun kısımlarında problem var demektir. Bu yüzden soğutucu kontrolü ya da termal macun kontrolünü kendiniz yapamıyorsanız en yakın bilgisayar tamircisine ulaşıp bunu sizin için yapmasını isteyebilirsiniz. Fazla ücret tutacağını sanmıyorum, 25 TL’ye halledilebilir. İstanbul bölgesinde oturuyorsanız bunu sizin için güvenli ellerde yaptırtabilirim uygun fiyata. İletişim kısmından ulaşmanız yeterlidir, lol fps arttırma yöntemi olarak gayet işe yarar bir çözümdür.

Hextech Onarım Aracı, Oyuncu Destek Ekibi’nin en yeni tekmaturjik gelişmesini temsil ediyor. Aşağıdaki linkte indire tıklayarak indireceğiniz program ile LoL’de yaşanan en yaygın teknik sorunları, basit yollardan çözüme kavuşturabilirsin. Neler var özellikler:

  • Kolay yeniden kurulum ve yama yapma
  • Güvenlik Duvarı yönetimi
  • Yakındaki kulelerin canını yenileme (garanti veremiyoruz)
  • Sunucunda yaşanan güncel sorunları görüntüleme
  • Ve fazlası!

Otomatik Sorun Giderme Hextech Onarım Aracı İndir

lol fps arttırmak
lol fps arttırmak

oluşmuş sorunları en hızlı olarak çözen, Hextech Onarım Aracı’nı bilgisayarına yüklemek ve çalıştırmalısınız. Eğer, aracı yükleyip çalıştırmana rağmen sorunun devam ederse, bu problem çözücü ufaklık senin için sihirli bir şekilde sistem bilgilerini ve LoL kayıtlarını bir .zip klasörüne toplar . Sen de bize şu bilgileri bir talep oluşturarak gönderebilirsiniz:

  • Karşılaştığın problemin kısa bir tanımını yaz.
  • Hextech Onarım Aracı üzerinden denediğin çözümleri sırala.
  • Hextech Aracı tarafından oluşturulmuş .zip klasörünü biletine ekle .

2016‘da takımı ile birlikte LCK Yaz Mevsimi‘ni kazanan Smeb, Dünya Şampiyonası‘nda rakibi SKT‘yi yarı finalde geçmeyi başaramamıştı. Fakat bu beş maçlık yarı final serisi çoğu LoL severin hala akıllarında kazılı bir şekilde duruyordur. Smeb, 2017 ve 2018‘de de gayet başarılı sezonlar geçirdi. Özellikle 2018’de LCK’i resmen domine ederek kazandılar. 2021‘da ise  hem kendinden hem de takımının performansından dolayı tökezleyen oyuncu, ligin bahar mevsimini dokuzuncu, yaz mevsimini ise sekizinci sırada bitirmişti.

Kayıtlarını gönderdiğinde, Oyuncu Destek ekibimiz Hextech Onarım Aracı’nın çözmekte zorlanacağı (şimdilik) teknik sorunları daha detaylı inceleyebilirler. Bu kayıtlar bize, eriyen bir ekran kartının sebep olduğu gecikme sorunu ile internet hizmeti sağlayıcısından kaynaklanan bir gecikme sorunu arasındaki farkı açıklayabilir.

bilgisayar-sorunlarim
Otomatik Sorun Giderme – Hextech Onarım Aracı

Onarım aracının kayıt oluşturma özelliği, bilgisayarının donanımıyla ilgili temel bilgileri toparlar. Aracı kayıtları oluşturmadan da çalıştırabilirsin; böylece bilgisayarınla ilgili hiçbir bilgi toplanmaz. Aşağıdaki indir yazısındaki bağlantı ile dosyayı yükleyiniz.

Sorun Giderici – Hextech Programı İndir

aşağıda bulunan indir butonu ile bu programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İNDİR

Yukarıdaki indir linkine tıklayınız ve yükleyiniz. Otomatik Sorun Giderme – Hextech Onarım Aracı

burs

Yeniden bağlan hatası çözümü 2020

Kablo çekme imkanınız yoksa evinizde, sıradaki çözümümüz de DNS ayarlarını güncellemek olmalı. Modem arayüzüne girdikten sonra gerekli ayarlamaları yaparsanız yeniden bağlan hatasını bir nebze çözmüş olabilirsiniz.

Fakat bu devam edebilir, kalıcı bir çözüm için bir şikayet oluşturabilir ve fiziksel çözüm bekleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir aksiyon alamıyorsanız yine bir başka çözüm olarak modem yazılımı güncellemesi yaptırın sağlayıcınıza.

Çağrı merkezini aramanızdan sonra wi-fi ayarlarımı güncellemek istiyorum ve yazılımın güncellenmesini istiyorum derseniz gereken işlemleri 5 dakika içerisinde yapacaklardır. Fiber internet kullanıyorsanız bu süreç biraz uzayabilir çünkü VDSL – ADSL – Fiber farklıdır.

Yurt internetinden lole bağlanmak istiyorum diyorsanız maalesef bu da biraz sıkıntılıdır, çünkü modem filtre ayarları yapılmıştır ve sadece tanımlanan uygulamalara izin vermektedir. Fakat bunun için de kendimce naçizane bir çözüm yolu buldum elbette.

Bu çözümü uygulayamayan veya yapsa da çalıştıramayan arkadaşlar yorum olarak paylaşırsa kendilerine bizzat yardımcı olurum elbette. Özellikle üniversite okuyan ve yurtta oturup LoL’e bağlanamayan arkadaşlar kesinlikle ulaşsın hallederiz lol yeniden bağlan hatası çözümü için de sayfanın ortasındaki indir butonuna tıklayınız.

Lol ping düşürme
Lol ping düşürme

League Of Legends ‘ın 2016 da başladığı sunucu taşıma operasyonundan sonra %400 oranında ping düşüşü yaşandı ve bu hepimizi mutlu etti. Bir de mutlu olmayan oyuncu tarafı var elbette, onlar da şuan bu yazımı okuyor zaten.

İlk yöntem çok basit ama bir o kadar da yetkili olan lol ping düşürme konusunda ustalaşmış ve kendini her zaman daha da geliştiren modem DNS ayarları. Tabii elbet fiber internet kullanıyorsanız modeminiz DNS değişikliğine izin vermeyebilir. Bunu sadece deneyerek öğrenebilirsiniz.

Her türlü soru ve sorunlarınız için aşağıdaki yorum alanına yazıp ücretsiz destek alabilirsiniz. Karşılaşacağınız sorunlar için çözümleri sitemizde bulabilirsiniz. Oyunda başarılar dileriz.

admin

Adım Metin, 23 yaşındayım ve 12 yaşımdan beri bilgisayar ile ilgileniyorum. Teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızı gidermeye çalışıyorum. Güncel oyunların teknik sorunlarının çözümlerini de sizlere sunmaya çalışıyorum. Tanıtım yazısı, reklam ve işbirlikleri için iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar sorunları konusunda profesyonelleştim ve ücretsiz olarak sizlere içerik sunuyorum.