LoL RP Hilesi ve Skin Hilesi %100 Çalışıyor

LoL RP Hilesi 2020 Şifresiz

LoL RP Hilesi 2020 yılında çıkmış ve şifresiz olarak kullanıma sunulmuştur. Tarafımızca yapılmayan ve Okyanusya bölgesinin hile yapımcıları tarafından çıkarılan rp hilesi kesinlikle ban atmıyor ve güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

Yapmanız gereken tek şey yönlendirildiğiniz sayfada 840 RP’i seçmek ve e-posta adresinizi yazıp e-pin kodunuzu beklemek olacaktır. Gelen kodu lol rp yükleme kısmından aktif edebilirsiniz. Bu sayfada bulunan reklamlardan her hangi birine tıkladığınız zaman LoL RP hilesi edinme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan LoL RP hilesini bizzat kendim denedim fakat en fazla alınabilen RP tutarı 840 RP daha üstü maalesef şu an için mümkün görünmüyor.

840 RP e-pinlerinde açık bulunmasından dolayı bunu kullanabiliyor olmak elbette hiç olmamasından daha iyidir. Ülkemizde ki riot point fiyatları çok fazla arttığı için maalesef RP edinemeyen arkadaşlar için oldukça sıkıntılı bir durum.

Tek yapmanız gereken sayfamızda bulunan her hangi bir reklama tıklamak ve 5 saniye beklemek. 5 Saniye bekledikten sonra sizi 840 RP e-pin edinme sayfasına yönlendirecek ve istediğiniz mail adresinizi girdikten sonra o mail adresine 2 saat içerisinde kod gelecektir.

LoL Skin Hilesi 2020

Ayrıca bu RP hilesi ile ister skin alın ister anahtar, kutu veya ganimet açın. Tercih size kalmış, şahsen ben 840 RP ile direk yeni gelen etkinlikteki küreden açtım, size de tavsiye ederim yüksek RP’li kostüm aldım. Ayrıca lol kostüm hilesini de yakında paylaşacağız.

Şuan ki skin hileleri ban attığı için size sadece LoL RP hilesini paylaşabiliyoruz. E-PİN olarak hileyi kullandığınız için herhangi bir ban riski de yoktur. Elbette eğer isterseniz lol skin hilesi de mevcut fakat şuan için ingilizce.

lol rp hilesi ve lol skin hilesi
lol rp hilesi ve lol skin hilesi

İngilizce lol skin hilesini indirebilmek için logomuzun yanındaki büyük reklama tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyin ve yönlendirilmeyi bekleyip hileyi indirin. Kesinlikle virüs bulunmuyor eğer isterseniz Windows defender ‘i aktif edebilir ve aktif ettikten sonra indirebilirsiniz.

LoL Skin hilesi son zamanlarda ban atsa bile bunu sadece Türkçe versiyonları yapıyor, İngilizce versiyonları şu an için ban atmamaktadır. Ayrıca Mobil PUBG UC hilesi de yayınlamıştık, eğer isterseniz onu da kullanabilirsiniz.

YouTube reklamlarını engellemek ile ilgili bir makale de sizler için araştırıp bulduk. Eğer isterseniz o yazıyı da okuyabilirsiniz.

admin

Adım Metin, 23 yaşındayım ve 12 yaşımdan beri bilgisayar ile ilgileniyorum. Teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızı gidermeye çalışıyorum. Güncel oyunların teknik sorunlarının çözümlerini de sizlere sunmaya çalışıyorum. Tanıtım yazısı, reklam ve işbirlikleri için iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar sorunları konusunda profesyonelleştim ve ücretsiz olarak sizlere içerik sunuyorum.

1 YORUM

  1. Avatar

    link kalktı mı acaba?