Websiteme hoşgeldiniz! Bilgisayarınızdaki sorunların %99’unu çözelim!

Amacım bilgisayarınızdaki tüm sorunları çözüme ulaştırabilmek ve sizi mutlu edebilmek. Sadece windowsunuzla ilgili değil, oyunlar hakkındaki bildiğim tüm sorunlarınızı çözüme ulaştırmaya çalışıyorum. Genellikle windows kullanıcılarının sorununu çözmeye çalışacağım, çünkü diğer işletim sistemi üreticilerinin sistemlerini kullanma imkanım olmadı. Sadece Windows serisi ve Phoenix os hakkında sizlere bilgi verebilirim.

bilgisayar sorunlarim
bilgisayar sorunları – oyun – donanımsal sorun

Adımı vermek istemiyorum, yirmi civarı yaşlarındayım. 11 Yaşımdan itibaren pc üzerindeki tüm sorunları çözebilmek amacıyla kendimi geliştiriyor, sadece bu alanda ilerlemeye de çalışmıyorum, aynı zamanda İstanbul Edebiyat Fakültesi psikoloji bölümü mezunuyum. İlişki uzmanlığı dalında da kendimi gayet ilerlettim.

Her türlü oyunu, sorunu, donanımsal arızayı yaşamış biri olarak bilgisayarınız hakkında seve seve ve zevkle yardımcı olmaya hazırım. Neredeyse çoğu MMORPG, FPS sorunu ve MOBA türlerinden oyunları denemiş bulunmaktayım. Bu oyunların çoğu global oyunlar, yani herkesin bildiği ve oynadığı oyunlar.

Ayrıca sadece yazılımsal değil, donanımsal olarakta sizlere destek verebilirim. Mesela bir kasa toplamak istiyorsanız maddi bütçenizi bana belirtirseniz sizin için en ekonomik ve en güvenilir yerden bir kasa toplaması yapabilirim. Programların verdiği çoğu hatayı da bilerek size tüm edindiğim tecrübelerimle yardımcı olmak istiyorum. Bunların tümünü ücretsiz bir şekilde yapıyorum.

Bilgisayarımda virüs var mı? – Oyun

Öncelikle, bilgisayarınızda virüs olup olmadığını anlayabilmeniz adına hangi virüs türünden şüphelendiğinizi bilmek gerekiyor. Eğer reklam virüsü olduğunu düşünüyorsanız, Önereceğim programlar tam size göre! Eğer reklam virüsü değil, “işlemci mi yoran bir virüs var” diyorsanız size önereceğim programını kullanabilir, tarama yapabilirsiniz.

Rahat oyun oynayabilmeniz adına en önemli şey bilgisayarınızda virüs bulunmamasıdır. Eğer bir bilgisayar da virüs varsa, bunu anlamanın en kolay yolu işletim sisteminizin yavaşladığını test etmeniz. Bilgisayar sorunlarınızı çözebilmek için devam edelim.

Eğer makinenizdeki bellek ve işlemci kullanım oranı yüksekse bu işletim sisteminizde bulunan bir virüs olduğu anlamına geliyor. Bu virüsler için kullanabileceğiniz en iyi program ise kendimce değişmekte. Eğer yardımcı olabileceğim bir işletim sistemi kullanıyorsanız size seve seve yardımcı olurum, bilgisayar sorunlarınızı çözmek için buradayım.

Bana ulaşabileceğiniz araçlardan biri discord! En kolay buradan ulaşabilirsiniz, çünkü sürekli aktifim. Discord adresim ise; LosLajeun#3150. Eğer beni eklemeden önce uzaktan masaüstü erişim araçlarından birini indirirseniz yardımcı olabileceğim zamandan bana katkıda bulunursunuz.

Eğer bir discord hesabına sahip değilseniz, posta atarsanız ona da çok hızlı dönüş yapacağım. Mail adresim ise; info@bilgisayarsorunlarim.com. Eğer hiçbiri yok diyorsanız da bu yazımın altından yorumda bulunarak sorularınızı iletebilirsiniz, en hızlı şekilde yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Eğer yorum atacaksanız lütfen önce ekran görüntüsü alın ve benimle yorumdan paylaşın.

Peki sadece bilgisayar sorunları mı?

Hayır! Sadece Windows ile ilgili sorunlarınızı çözmüyorum, oyunlarla ilgili tüm sorunların çözümüne de sahibim. Tabii bu oyunlarınızın ek yazılım sorunlarına dahil değil. Oyunlarınızın verdiği hataları ekran görüntüsü olarak benimle paylaşırsanız bu sorunu daha hızlı çözebilir, daha hızlı yanıt verebilirim.

Kare Hızı Sorunları
Eğer herhangi bir oyunda ani kare hızı düşüşleri yaşıyorsanız ya da genel olarak kare hızınız düşükse bunu en stabil halde ve donanımlarınızın desteklediği şekilde en yüksek hale çıkarmak için uğraşacağım. Eğer güçlü bir donanıma sahipseniz ve bundan en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız bana ulaşarak bu sorunu da çözebiliriz.

Kare hızı sorunu genelde oyunun motorundan dolayı kaynaklansa da en önemli şey donanımdan yeterli verimi alabilmeniz ve bu donanımların kullanımını olabildiğince eskitmeden en yükseğe çıkarabilmeniz. Bir oyunu rahat oynamak için öncelikle sistem gereksinimlerine göz gezdirmeniz sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Gelecek makalelerimde zaten oyunlardaki kare hızınızla ilgili en iyileştirmeleri sizinle paylaşacağım. Hatta NVİDİA kullanıcıları benim için ön planda, çünkü bu markanın tüm denetim masası özelliklerinin bilgisine sahibim. 

Donanımsal Problem
Eğer donanımsal probleminizin olduğunu düşünüyorsanız öncelikle herhangi bir şekilde temas olup olmadığını bilmem gerekli. Eğer temas da bulunduysanız lütfen detaylı şekilde açıklayın ki bende benden önce ne yaptığınızı anlayabileyim.

Eğer sıvı teması ya da kısa devre varsa benim yapabileceğim hiç bir şey yok maalesef. Ayrıca ilerde ki yazılarımda zaten donanımsal problemlerinizle ve bilgisayar sorunlarınızla ilgili yazılar da yazacağım, mutlaka takipte kalmanızı tavsiye ederim.

Diğer yazılarımda görüşmek üzere, bana sorununuzu ulaştırırsanız size en iyi şekilde yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Hem de ücretsiz!

admin

Adım Metin, 23 yaşındayım ve 12 yaşımdan beri bilgisayar ile ilgileniyorum. Teknik, donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızı gidermeye çalışıyorum. Güncel oyunların teknik sorunlarının çözümlerini de sizlere sunmaya çalışıyorum. Tanıtım yazısı, reklam ve işbirlikleri için iletişim kurabilirsiniz. Bilgisayar sorunları konusunda profesyonelleştim ve ücretsiz olarak sizlere içerik sunuyorum.